ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

259


Американці допомогли відкрити на Полтавщині молочну ферму

Сьогодні у селі Сухорабівка Решетилівського району, у рамках міжнародного проекту, відбулося урочисте відкриття сімейної ферми родини Жванко.

Фото прес-служби ОДА

Ферма створена на базі домогосподарства СОК "Молочний Світанок" у рамках Проекту USAID "Партнерство заради інновацій: Розвиток сімейних ферм, об'єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи", повідомляє прес-служба ОДА.
Вона є першою подібною у Решетилівському районі. На відкриття завітали заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця, менеджер проектів Агентства США з Міжнародного розвитку USAID Дан Кеннет та інші гості.
На сьогодні вкрай актуальним є надання підтримки домогосподарствам, що прагнуть покращити якість продукції та модернізувати власне виробництво, і для яких таке виробництво —  єдине джерело існування
— зазначив Роман Товстий.
Приміщення нової сімейної ферми розраховане на 20 голів великої рогатої худоби та  створене з урахуванням зоогігієнічних стандартів комфортного утримання тварин. У ньому є автоматична система напування корів, облаштований кормовий стіл, також облаштована система кондиціювання повітря та освітлення, установки для автоматизованого доїння. Планується, що за таких умов поголів'я зросте як мінімум на 25 відсотків, а також значно зросте якість молока.
Ми не будемо зупинятися на одному приміщенні. У майбутньому плануємо збільшувати їх кількість,
— зазначив власник сімейної ферми Руслан Жванко. За його словами підприємство також планує приймати молоко у людей, адже на базі господарства є лабораторія для перевірки його якості.

У рамках даного проекту протягом 2015-2017 років 170 українським родинам — переможцям конкурсного відбору — планують надати допомогу в реконструкції та підвищенні ефективності господарювання молочних сімейних ферм.

агробізнес, партнерство, інновація,

За темою:

  • "Полтаваобленерго" запустив чат-бот
  • Топ-5 за тиждень :