ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:12 11.03


АМКУ вважає, що до полтавського бюджету мають повернути кошти за ненадані взимку послуги

Полтавське обласне тервідділення Антимонопольного комітету України прийняло попередні рішення по справах щодо співпраці Управління ЖКГ міськвиконкому Полтавської міськради з ЖЕО №2 та "УМБ №23".

Перша справа стосується бездіяльності ЖЕО та відсутності контролю за його роботою зі сторони міського Управління ЖКГ. Друга — неналежного прибирання доріг та тротуарів ПАТ "УМБ №23".
За попередніми рішеннями ЖЕО №2 має повернути полтавцям частину коштів, сплачену за їхні послуги у комунальних платіжках. А також сплатити до міського бюджету суму за невиконані роботи. Аналогічна ситуація по "УМБ №23" — організація має повернути кошти по тим об’єктам, де не надала послуги.

Сьогодні важко говорити про суми, які повинні бути повернуті до бюджетів, адже фігуранти справ не надали акти виконаних робіт. Також винні сплатять штрафи по 68 тисяч гривень за кожне порушення, повідомляє прес-служба Полтавського тервідділення АМКУ.

Якщо говорити про справу "УМБК №23", то за даними міського Управління ЖКГ, цей орган отримав 34 млн грн за виконання послуг. Хоча тендер від самого початку був розрахований на 70 млн грн.
— Ви проводили тендер, ви пересвідчились, що це підприємство в змозі фізично, за наявності матеріальних, людських, технічних ресурсів, надавати послуги? Якщо так, то чому вони цього не зробили? — задається питанням голова Полтавського відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Стосовно ЖЕО №2, який відповідав за прибирання тротуарів та доріг, йому також перерахували кошти за прибирання "червоних ліній". У АМКУ провели перевірку, але так не отримали детальної відповіді.

У тервідділенні звертають увагу на один нюанс — більше 800 об’єктів здані ЖЕО №2 в оренду. В організації вважають, що території біля них мають прибирати орендарі. Хоча комунальні платежі входять в плату за оренду.

В АМКУ наголосили, що підготують для міськвиконкому рекомендації для розробки порядку здачі об’єктів в оренду. Якщо необхідно, там потрібно передбачити, що за "червоною лінією" має слідкувати орендар. Остаточні висновки по цим справам зроблять 16 березня. Наразі всі фігуранти отримали попередні висновки і мають час, щоб ознайомитись із ними та надати своє заперечення або погодження. Це право суб’єктів справи, тому вони можуть і не реагувати жодним чином.

Також АМКУ направило попередні рішення в Полтавську обласну прокуратуру, щоб цей орган розглядав їх під кутом кримінальної відповідальності.

 

скандал, розслідування, АМКУ, ЖКГ, гроші, дороги, тротуари, прокуратура

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.