ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

133


Антимонопольний комітет встановив факт обміну інформацією між учасниками тендеру

АМКУ вважає, що підприємства, які брали участь у закупівлях молокопродуктів для "Укрзалізниці", обмінювалися інформацією. Тервідділення встановило обставини, які можуть свідчити про спотворення конкуренції.

У Полтавському АМКУ підозрюють, що регіональна філія "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" проводила торги з порушенням конкуренційного законодавства. У справі триває збір доказів. Тервідділення дослідило ринок закупівель товарів, робіт та послуг, проведених у минулому році, повідомляє прес-служба Полтавського обласного тервідділення АМКУ.

АМКУ зацікавили торги із закупівлі продуктів харчування. Зокрема, дотримання умов конкуренційного законодавства при проведенні "Південною залізницею" тендеру на закупівлю молокопродуктів. Адміністративна колегія АМКУ дослідила процедури закупівлі і проаналізувала отримані документи та інформацію. Тервідділення встановило обставини, які можуть свідчити про спотворення конкуренції фізичною особою підприємцем Сергієнко В.І. та ТОВ "Торгова компанія "Світ продуктів".

Ми встановили, що між учасниками закупівельних робіт відбувався обмін інформацією під час підготовки та участі у процедурі закупівлі. Вони  узгоджували пропозиції конкурсних торгів, чим могли незаконно збагатитися

— пояснив голова Полтавського обласного тервідділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Він наголосив, що учасники торгів мають брати у них участь незалежно один від одного. Це один із головних принципів конкуренції.

На цій підставі АМКУ наказало розпочати збір та аналіз доказів у справі спеціальному відділу досліджень та розслідувань.

АМКУ, тендер, молокопродукти, Укрзалізниця, змова

За темою:

Топ-5 за тиждень :