ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

150


Апеляційний суд Полтавщини скасував покарання з випробуванням грабіжнику з Горішніх Плавнів

За апеляційною скаргою прокуратури суд вищої інстанції ухвалив новий вирок, призначивши обвинуваченому ті ж три з половиною роки, але реального покарання.

Апеляційний суд Полтавської області погодився з доводами прокуратури і скасував вирок Комсомольського міського суду про призначення покарання 36-річному жителю міста Горішні Плавні, який у 2015 році заволодів особистим майном трьох громадян. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

У під’їзді будинку він здійснив крадіжку велосипеда, у гаражі, попросивши господаря подзвонити, заволодів мобільним телефоном, а в одній із квартир, скориставшись тим, що залишився без уваги власника, поцупив мобільний телефон і ноутбук. Викраденим спритник розпорядився на власний розсуд, заподіявши потерпілим збитки на загальну суму майже 6,5 тисяч грн

 — розповіла прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Полтавської області Світлана Акулова.
  
За ці злочини вироком суду першої інстанції чоловіка було засуджено за ч. 2 ст. 185 та ч. 2 ст. 190 КК України, тобто за крадіжку та шахрайство, вчинені повторно, до 3 років і 6 місяців позбавлення волі і на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на три роки. Проте за апеляційною скаргою прокуратури суд вищої інстанції ухвалив новий вирок, призначивши обвинуваченому ті ж три з половиною роки, але реального покарання.

Прокуратура довела безпідставність призначення покарання з випробуванням, враховуючи, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема й за вчинення тяжких злочинів проти власності, ніде не працює, перебуває на обліку у нарколога, що в цілому характеризує його як особу, яка веде антисоціальний спосіб життя, схильну до продовження злочинної діяльності

 — зазначила прокурор. 

прокуратура, суд, вирок

За темою:

  • Через позицію Апеляційного суду "плівки Грубича" можуть визнати недопустимим доказом
  • У полтавського екс-податківця забрали "Bentley", гараж та квартиру
  • Полтавські газовики виграли суд у автозаправки
  • Топ-5 за тиждень :