ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:47 23.02


Артилерист, розвідник, парамедик і психолог: школярів знайомлять із військовими професіями. ФОТО

У Полтавській обласній дитячій бібліотеці ім. Панаса Мирного відбулася перша зустріч із тематичного циклу для школярів "Ключі від професій", на якій діти познайомилися з чотирма військовими спеціальностями.

Наші гості діляться цікавою для слухачів інформацією. Метою зустрічей спочатку було знайомство з представниками різних етнічних груп. Але ми зрозуміли, що дітям також буде не менш цікаво познайомитися з представниками різних професій. Сьогодні проект "Ключ від професій" стартував. Оскільки ми зараз приділяємо багато уваги військово-патріотичному вихованню, вирішили почати саме з військових спеціальностей

- розповіла Лариса Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Зустрічі з представниками різноманітних професій є складовою профорієнтаційної підготовки, яка ведеться бібліотекою. У ролі лекторів цього разу виступили представники чотирьох професій, тісно пов'язаних з військовими діями: артилерист, розвідник, військовий психолог та військовий парамедик.

Учасниками заходу стали лікар, тренер із тактичної медицини Кирило Орлов, розвідник, учасник ДРГ, боєць батальйону "Айдар" Віталій Степанов, військовий психолог Інна Аміньєва та артилерист Анатолій, який не хоче називати прізвище, бо є кадровим військовослужбовцем ЗСУ. Запрошені фахівці коротко розповіли про свою роботу та познайомили юних відвідувачів зі специфікою професій.

Школярі змогли поставити свої питання, потримати в руках приціли та рації, роздивитися засоби медичного призначення, які використовують при порятунку життя поранених бійців у зоні АТО, навіть приміряти захисні обладунки військових.

Мені дуже сподобалися розповіді про професії розвідника та парамедика. Взагалі, подобаються військові спеціальності. Я б хотів стати льотчиком

- поділився враженнями 13-річний Данило Політучий.

Захід пройшов за сприяння Полтавського Центру соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО.

Коли ми з "Айдаром" були під Щастям, нам волонтери якось передали листи від дітей. Одна дівчинка, чотирикласниця, з інтернату (здається, з Черкаської області), написала лист, що ми – її гордість і вона нами пишається. У листі лежало три гривні. Ця дівчинка вибачалася, що їй не вистачило дві гривні, щоб надіслати п'ять гривень на номер 565, але вона дуже хоче допомогти армії. Мене дуже вразив цей лист

- згадує Андрій Кошман, голова Полтавської філії ВГО "Українська асоціація інвалідів АТО".

Відвідувачами першої зустрічі стали учні восьмих класів полтавської школи №4. За словами організаторів, подібні бесіди проведуть і для учнів інших загальноосвітніх навчальних закладів міста та, за необхідності, й області.

професії, робота

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.