ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

216


Австралійці продали компанії з Кіпру газове родовище на Полтавщині

Австралійська видобувна компанія "Hawkley Oil & Gas" продала активи в ліцензійній ділянці Столяровська за 1 мільйон доларів компанії "Tomeas Assets Ltd", штаб-квартира якої знаходиться на Кіпрі, повідомляє liga.net.

Афанасієвське родовище - №7

Сума угоди склала 1 млн доларів США. Переговори про продаж тривали з лютого 2016 року. Виручені кошти австралійська "Hawkley Oil & Gas Limited" направить на скорочення своїх боргів і поповнення оборотного капіталу.
Мова йде про 100% акцій в ліцензійній ділянці Столяровська, яка розташована в Дніпровсько-Донецькій нафтогазоносній западині. "Hawkley Oil & Gas Limited" придбала його в березні 2013 року у компанії "Укргеоінвест".
Придбання стосувалося ліцензії на видобуток строком на 20 років. Ліцензія охоплює ділянку площею 47 кв. км і розташовану на південній стороні Південно-Афанасієвської структури. За оцінками фахівців, поклади вуглеводнів цієї ділянки досягають 5,46 млрд кубометрів у газовому еквіваленті.
Крім того, як повідомляє сайт австралійської компанії "Hawkley Oil & Gas" (hawkleyoilandgas.com), вона володіє свердловинами й на Сорочинському родовищі неподалік Миргорода. Зокрема свердловина Сорчинська-201 почала працювати з лютого 2011 року, а Сорочинська-202 - із вересня 2012-го. Також австралійці мають власний газовий завод, який економить значні кошти від низької вартості. Завод має можливість переробляти 11 мільйонів кубічних футів газу щодня і зацікавлений у додатковому видобутку з додаткових експлуатаційних свердловин на Сорочинському родовищі.

 

Карта за посиланням:
http://geolib.narod.ru/Journals/OilGasGeo/1994/02/Stat/08/stat08.html

бізнес, гроші, газ, Австралія, Кіпр

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • Влада складає реєстр вільних виробничих площ у Полтаві
  • Климпуш-Цинцадзе вважає, що Полтавщина має серйозний експортний потенціал
  • Топ-5 за тиждень :