ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

147


Автотрасу Київ-Харків патрулюють три екіпажі полтавської поліції

Вчора, 12 червня, з 9:00 у тестовому режимі почалося обслуговування автотраси Київ-Харків патрульною поліцією Полтави.

На ділянку траси М-04 у Полтавській області загальною протяжністю близько 300 км вийшли три екіпажі патрульної поліції. Зона відповідальності полтавських поліцейських – від кордону з Київською областю в Пирятинському районі до кордону з Харківською областю в Чутівському районі.

Департамент патрульної поліції України запустив на всіх трасах державного значення патрулювання дорожньої поліції. На території Полтавської області функції  патрулювання покладені на Управління патрульної поліції

– розповів керівник прес-служби ГУНП Полтавської області Юрій Сулаєв.

У майбутньому осередками дислокації дорожньої поліції стануть стаціонарні пости, розташовані на трасах. У так званих "Центрах дорожньої поліції" буде вестися прийом громадян та розташуються групи швидкого реагування поліції.

До функцій екіпажів, які патрулюють трасу, входить контроль за безпекою дорожнього руху, профілактика та оформлення ДТП, реагування на виклики на лінію 102 (крадіжки, сварки, конфлікти тощо). Зоною відповідальності є траса з усіма об'єктами, що знаходяться уздовж неї – заправками, кафе, готелями. Кожен автомобіль обладнаний планшетом із системою зв'язку та інформації.

Як такої, окремої дорожньої поліції не буде. Управліннями патрульної поліції Полтави, Кременчука, Черкас, Києва будуть обслуговуватися дороги державного значення. Можливо, у складі патрульної поліції буде окремий підрозділ – рота чи батальйон, які будуть безпосередньо виконувати патрулювання таких трас

– зазначив керівник управління патрульної поліції Полтави Віталій Мельничук.

Працювати патрульні поліцейські будуть у три зміни. Тобто, на один автомобіль приходиться від шести до восьми патрульних. Для того, щоб запустити патрулювання на повну потужність, потрібно загалом 120 патрульних.

Що стосується колишніх співробітників ДАЇ, вони не обов'язково працюватимуть у системи дорожньої поліції. Як повідомив Юрій Сулаєв, всі екс-співробітники ДАІ пройшли переатестацію, але до лав патрульної поліції вони будуть зараховуватися за бажанням на загальних підставах. Для тих "даїшників", які за віком не проходять конкурсний відбір, приготували посади в інших структурних підрозділах правоохоронних органів.

транспорт, поліція, дороги, патрулювання

За темою:

  • Стати патрульними виявили бажання більше 500 полтавців
  • Патрульні витягли з палаючого будинку полтавця
  • Топ-5 за тиждень :