ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

276


Ахметов модернізує газові установки на Мачухському родовищі

Компанія "Нафтогазвидобування", яка входить до складу "ДТЕК Нафтогаз" - дочірньої компанії ДТЕК, почала модернізацію установки підготовки газу на Мачухськом газовому родовищі на Полтавщині.

Рінат Ахметов має газовий бізнес на Полтавщині

Комплекс обладнання буде приведений у відповідність з найсучаснішими світовими стандартами. Про це йдеться в повідомленні компанії.
Потужність установки підготовки газу (УПГ) "Мачухи" в результаті модернізації збільшиться з 1,2 до 2 млн куб. м природного газу на добу. Проведення робіт дозволить вже у 2017 році скоротити втрати продукції на 21 млн куб. м, витрати метанолу - на 360 тонн.
На установці буде побудована нова лінія підготовки газу. Вже працюючу лінію компанія переоснастить для проведення замірів дебетів свердловин.
За останні три роки, протягом яких "Нафтогазвидобування" входить до складу групи ДТЕК, ми встановили високу планку ефективності роботи. Ми виконали капітальний ремонт усіх свердловин, забезпечивши їх максимально ефективну і безпечну роботу. Побудували нові об'єкти, які стали зразком для сучасної газовидобутку. Сьогодні настала черга модернізації однієї з трьох установок підготовки газу - "Мачухи". Після завершення робіт вона також буде відповідати найвищим стандартам і зможе приймати великі обсяги газу з Мачухського родовища
- зазначив генеральний директор "ДТЕК Нафтогаз" Ігор Щуров.
ДТЕК - холдинг, який управляє трьома операційними компаніями з активами в вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), бенефіціаром якої є олігарх Рінат Ахметов.
У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять два газодобувних підприємства - ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях, а також 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик, 10 ТЕС і дві ТЕЦ загальною потужністю понад 18 ГВт, шість підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують більше чотирьох мільйонів клієнтів.

бізнес, газ, ДТЕК, Рінат Ахметов, модернізація

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • Влада складає реєстр вільних виробничих площ у Полтаві
  • Климпуш-Цинцадзе вважає, що Полтавщина має серйозний експортний потенціал
  • Топ-5 за тиждень :