21:51 16.12

Баскетбольний "Кремінь" переміг у Харкові

У Харкові відбувся черговий матч баскетбольної Суперліги між двома командами з нижньої частини турнірної таблиці: кременчужани перемогли господарів майданчика - "Політехнік".

Політехнік – Кремінь - 68:86 (17:23, 18:20, 12:27, 21:16)

Політехнік: Арабаджи - 12. Кремінь: Хамзаєв - 19+12 підбирань.
Розпочалася гра неспішно: господарі паркету виграли стартове вкидання, але відкрити рахунок вдалося Амілю Хамзаєву з "Кременя": центровий спочатку влучив із середньої дистанції, а вже за мить реалізував і дальню спробу. Надалі ж баскетболісти обох команд грали від захисту, що і спричинило не дуже високу результативність - 17:23 після першої чверті.
Другий період розпочався з "трьохи" від Ясиненка, проте "Політехнік" надалі не відпускав своїх опонентів, постійно тримаючи їх на відстані до десяти очок. У підсумку перша половина матчу завершилася чудово для гостей - 35:43.
В третій чверті та і в цілому в другій половині матчу картина гри суттєвих змін не зазнала: "Кремінь" продовжував лідирувати та збільшувати власну перевагу, а у харків’ян, які сьогодні грали без головного тренера – гра не клеїлася зовсім. Наприкінці матчу молодь господарів намагалася пресингувати опонентів, проте різниця у рахунку не давала шансів господарям на перемогу.
У наступному турі ці команди знову зійдуться в очному протистоянні, але вже у Кременчуці - 18 грудня о 14:30.