15:35 29.01

Баскетбольний "Кремінь" поступився вдома чемпіонам країни

Кременчуцькі баскетболісти виграли першу половину матчу проти чемпіонів України, але у підсумку програли супернику вдома з різницею у 28 очок. Наразі БК "Кремінь" крокує дев'ятим у лізі і не потрапляє до плей-офф.

Кремінь – Хімік - 68:96 (18:11, 22:22, 22:35, 6:28)

Кремінь: Хамзаєв - 15; Хімік: Сміт - 22.
У Кременчуці відбувся черговий матч у рамках баскетбольної Суперліги між командами з різних частин турнірної таблиці. Попри статус фаворита матчу, на старті гри темп задавав далеко не "Хімік". Аміль Хамзаєв феєрив на старті поєдинку та оформив ривок - 10:2 для господарів. Далі команди продовжували грати в захисний баскетбол та закінчили чверть за приємного для кременчужан рахунку - 18:11.

Другий період команди почали значно активніше: "Хімік" увімкнув пресинг та підопічні Бориса Сагая так просто здаватися не хотіли, трималися на рівних. На велику перерву команди пішли за рахунку 40:33 на користь господарів паркету.

Початок другої половини показав, що "Хімік" не налаштований програвати. Антипов влучив із периметру, а за декілька секунд додав два ще і Джейсон Лав. Лише за дві хвилини третьої чверті южненці змогли нівелювати різницю в рахунку і вийти вперед. Після цього гравці в зеленій формі більше ініціативу господарям паркету не віддавали та без зайвих проблем довели матч до перемоги.

Кременчужани йдуть на невеличку перерву - до 12 лютого. Саме тоді вони зіграють наступний календарний матч - проти клубу "Волиньбаскет".