18:39 28.11

Баскетбольний "Кремінь" програв "Черкаським Мавпам"

У Черкасах місцеві “Мавпи” приймали сусіда по турнірній таблиці баскетбольного чемпіонату країни – “Кремінь” із Кременчука - і перемогли з різницею у 12 очок.

Черкаські Мавпи – БК Кремінь - 80:68 (16:14, 21:10, 27:23, 16:21)

Рівна перша чверть завершилася за мінімальної переваги господарів паркету – 16:14. Другу чверть обидва колективи розпочали грою від захисту, проте форвард гостей Олександр Тищенко вдало звільнився від опіки і забив першу "трьоху" в матчі для своєї команди. Після цього господарі заграли більш уважно, що дозволило підопічним тренера Максима Міхельсона піти у роздягальню за комфортної переваги у 13 балів. Загальний же рахунок став 37:24.
Черкаський американець Стейсі Девіс розпочав третю десятихвилинку з власного перформансу: за короткий відрізок часу він закинув дві "трьохи" та власними силами реалізував ривок - 8:2 - для своєї команди. Проте кременчужани не знітилися та відповіли власними дальніми кидками. Далі “Мавпи” знову зуміли ще трохи відірватися у рахунку, але Зозуля з Кременчука на останній секунді чверті закинув розкішний баззер та скоротив різницю у рахунку для своєї команди до 17 очок.
Заключна чверть розпочалася з міні-ривка гостей. Проте капітан черкащан Андрій Кальніченко був нестримний: він реалізовував практично все що мав із гри, та ще в середині чверті своєю черговою "трьохою" остаточно зняв питання про переможця матчу.