16:15 19.11

Баскетбольний "Кремінь" програв у Дніпрі

У черговому матчі чемпіонату країни з баскетболу кременчужани програли дніпрянам у гостях 38 очок. Гості поступилися супернику в усіх чотирьох чвертях гри.

Кременчужани невдало стартували – 8:0 на користь суперника. Але згодом і гра, і рахунок, фактично вирівнялись і в середині чверті рахунок на табло СК “Шинник” був уже 10:9. “Кремінь” намагався не відставати від “Дніпра”, проте помилки у простих ситуаціях не дозволили піти на першу перерву за більш прийнятного рахунку. 21:16. Перша половина другої чверті подарувала надію кременчуцьким уболівальникам на позитивний результат. Вудсон реалізував два штрафних і зробив рахунок 23:23 вже через дві хвилини після поновлення гри. Але далі “Дніпро” видав ривок - 6:0 і рахунок став 31:25. Ярослав Скрипець став першим гравцем у матчі, який набрав 10 очок, проте це не дозволило “Кременю” уникнути десятиочкового гандикапу. Як наслідок,на велику перерву команди пішли за рахунку 41:30 на користь “Дніпра”.
Після великої перерви господарі почали нарощувати свою перевагу і в середині третьої чверті «Дніпро» мав вже плюс 20 очок для себе.

Дніпро – Кремінь - 94:56 (21:16, 20:14, 27:11, 25:16)

Дніпро: Загреба-17, Тимофєєнко-17, Луна-14, Ревзін-13, Мішула-4, Закурдаєв-10, Шевченко-8, Тарасенко-5, Ткачук-3, Масальский-3.
Кремінь: Тіщенко-12, Ясиненко-8, Байда-4, Вудсон-4, Шостуха, Скрипець-12, Балашов-5, Луговцов-5, Хамзаєв-4, Кожемякін-2.