17:02 18.02

Баскетбольний "Кремінь" програв у Миколаєві

17 лютого баскетбольний клуб "Кремінь" поступився у Миколаєві місцевій команді - сусідам по турнірній таблиці Суперліги.

МБК Миколаїв – БК Кремінь - 85:68 (18:17, 20:12, 29:18, 18:21)

Миколаїв: Онуфрієв - 19. Кремінь: Хамзаєв - 18.

Гра розпочалася з активних дій з боку корабелів, які і відкрили рахунок із лінії штрафних. Проте "Кремінь" не відпускав своїх опонентів, та на ривок "Миколаєва" відповідав власним. Чверть же закінчилася за мінімальної переваги господарів – 18:17.

З початку другої десятихвилинки Онуфрієв та компанія почали штурмувати кільце кременчужан - і це дало свої плоди. Вже за декілька хвилин після старту другого періоду підопічні Сергія Кірлана мали перевагу в 10 балів. Далі ж гості з Кременчука активно намагалися скоротити рахунок, проте чверть завершилася за переваги корабелів у 9 очок - 38:29.

У другій половині матчу малюнок гри кардинально не змінився. "Кремінь" зусиллями Кожемякіна намагався скоротити відставання, проте ставка Бориса Сагая не зіграла. Лише 5 із 28 дальніх спроб від гостей досягли цілі, що в сумі програним підбиранням дало господарям перевагу, яка вилилась у підсумкові 17 очок переваги.

Статистика матчу і турнірне становище команд — тут.