ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 19.12


Без влади та політиків урочисто відкрили головну ялинку Полтави

На Театральній площі сьогодні, 19 грудня, урочисто увімкнули ілюмінацію головної ялинки Полтави. На відкритті не було ані місцевих політиків, ані представників влади.

Сьогодні, 19 грудня, близько 16:40, на площі біля театру імені Гоголя відбулося офіційне відкриття 22-метрової головної ялинки Полтави. Захід відбувся з виступами артистів, але без присутності представників влади, повідомляє Полтавщина.

Відомо, що цьогоріч місто не докуповувало прикрас - депутати не погодили три мільйони гривень на це. Тож комунальники скористалися тим, що вже було.

Окрім вже традиційної ялинки з прикрасами, парканом і шатром із гірлянд та кількома фігурами, на площі встановили також невелику карусель, міні-тир та тюбінгову гірку. Також почали роботу будиночки новорічно-різдвяного ярмарку, а навколо усього цього курсує дитячий паровозик.

Монтувати головну ялинку міста почали 6 грудня. Ці роботи проводило ТОВ "Нафтекс Плюс", яким керує Євгеній Солтус, представник "Партії простих людей" Капліна. До кінця цього року міська рада запланувала витратити на монтаж ялинки та новорічну ілюмінацію 90 тисяч грн. А на 2022 рік на відповідні роботи закладено 150 тисяч. Саме таку суму місто в середньому витрачає на святковий монтаж та демонтаж ялинки з ілюмінацією. Ще мінімум 50 тисяч грн коштуватиме охорона ялинки і ярмарку агенцією "Явір-2000".

ялинка, свято, влада, гроші

За темою:

  • На Полтавщині вітер повалив міську новорічну ялинку
  • Полтавська новорічна ялинка претендує на звання кращої зеленої красуні
  • У Полтаві провели свято Головної ялинки області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.