ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:10 28.12


Бізнесмен Жиденко надає гранти на навчання у Школі урбаністики

У середині грудня у Полтаві побував відомий київський архітектор, один із засновників першої в Україні Школи урбаністики CANactions School Віктор Зотов. Представники полтавської урбан-платформи «Citylab» допомогли архітектору в організації лекції про реалії та перспективи українського урбанізму.

Полтавців запросили прийняти участь у навчальній програмі Школи CANactions “Майбутнє (пост)індустріальних міст України”. Навчання проходитиме в Києві з 15 лютого по 25 травня. Студентам буде надана унікальна можливість працювати у команді міжнародних експертів з міського розвитку з США, України, Швеції, Нідерландів, Німеччини та Швейцарії. Навчання у CANactions School є платним. Але, як виявилося, бізнесмен Лев Жиденко готовий допомогти з його оплатою. Він повідомив, що надасть грант трьом талановитим полтавцям, які бажають взяти участь у цій програмі.

Грант покриє 80% вартості участі у навчальній програмі, проїзд учасника в обидва боки, а також частково витрати на проживання у Києві протягом 4 місяців навчання.

Необхідними умовами отримання гранту є:

 - подача заявки на участь у Школі з усіма необхідними документами мешканцем Полтави;

 - проходження процесу відбору міжнародним журі з потраплянням до фінального списку кандидатів;

 - перевагою буде досвід реалізації урбаністичних проектів;

 - спеціальною умовою грантодавця є застосування здобутих у Школі урбаністики знань для розвитку Полтави. А саме, робота протягом не менше 3-х років після проходження програми над практичними урбаністичними проектами.

З приводу останньої спеціальної умови ми звернулися за коментарем до Лева Жиденка.

 - Що саме передбачає робота над практичними урбаністичними проектами для розвитку Полтави і чому ви вирішили витрачати кошти на ці гранти?

 - Стратегія діяльності відкритої громадської платформи «Нова Полтава» передбачає якісні зміни як зовнішнього простору нашого міста, так і внутрішні зміни, тобто зміну свідомості самих полтавців. Як неможливо досягти порядку, доки не перестанеш смітити, так і неможливо побудувати щось нове без якісної освіти.

Полтава – дуже красиве місто. Але неврахування історико-етнографічних особливостей міста та вимог сьогодення, хаотичні забудови, непродумана зовнішня реклама тощо спотворюють його і роблять некомфортним для життя. Нам дуже не вистачає фахівців із урбаністики. Тому вкладати кошти в навчання тих людей, які хочуть цим займатися – це перший крок до якісних змін. Стосовно питання, що саме передбачає робота над практичними урбаністичними проектами для розвитку Полтави, сподіваюся, що ті, хто отримають наш грант, якраз і дадуть Полтаві і наступним поколінням її мешканців відповідь на нього.

 

Артур ЗАПЕКА

Грант, Школа урбаністики, Лев Жиденко

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.