ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

620


Благодійний забіг "Біжу заради дітей" став рекордним в Україні. ФОТО, ВІДЕО

26 лютого у Полтаві зафіксували рекорд України і нагородили "залізних хлопців" - учасників благодійного 30-денного забігу Дмитра Кербута та Григорія Юхимця.

Фото Олега Журавльова

Цілий місяць — із 28 січня у Полтаві тривав 30-денний марафон "Біжу заради дітей", організований клубом любителів бігу "Running CLUB Poltava" на підтримку дитячого центру розвитку "Дитина і світ". Мета акції - привернути увагу суспільства до дітей із особливостями розвитку, з інвалідністю, зібрати кошти, необхідні для ремонту приміщення дитячого центру і закупівлі необхідного для розвитку дітей методичного обладнання.

Саме щоб привернути увагу до наших дітей, тренери "Running CLUB Poltava" Кербут і Юхимець кинули виклик можливостям людини, вони вирішили 30 днів поспіль бігти напівмарафон, щодня долаючи дистанцію понад 21 кілометр. І їм це вдалося! Незважаючи на щільний робочий графік хлопців і сильні лютневі морози, вони успішно завершили фантастичний 30-денний марафон. Загальний пробіг у кожного з учасників акції за місяць склав понад 630 км!

Неймовірним здається те, що організатори - "Running CLUB Poltava" - плануючи благодійний захід, навіть не уявляли, що ця подія може претендувати на рекорд. Але виявилося саме так, що і було сьогодні офіційно зафіксовано для "Книги рекордів України".

Всі кошти, зібрані в рамках благодійного забігу "Біжу заради дітей" передані до БО "Зернятко" та будуть направлені для потреб дітей із особливостями розвитку та інвалідністю центру розвитку "Дитина і світ".

 

рекорд, забіг, благодійність, діти, Дмитро Кербут, Григорій Юхимець

За темою:

  • Мотрій установив рекорд області з плавання на відкритій воді
  • Ляхова виграла 800-метрівку з новим рекордом арени "Пааво Нурмі". ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :