ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

582


Борис Гребенщиков із симфонічним оркестром виступили у Кременчуці та в Полтаві

62-річний Борис Гребенщиков продовжує радувати шанувальників незвичними формами своїх виступів. Полтавщина мала змогу оцінити його нову програму - "БГ Symphonia", яку він презентував із Мілошем Єлічем.

Гребенщиков заспівав для полтавців просто неба/tribuna.pl.ua

Перебуваючи в постійному русі, в безперервному творчому пошуку, експериментуючи з різними стилями і музичними жанрами, Борис Борисович завжди зберігає здатність радувати і дивувати чимось новим і несподіваним. В Україні його новий тур розпочався концертом у Черкасах 8 листопада, далі були Кременчук, Полтава - а за ними - ще 5 міст.
У програмі концертів прозвучали і сучасні твори БГ, і пісенна класика "Акваріума" - в новому, несподіваному прочитанні (спеціально створеному для туру) чарівних оркестровок саундпродюсера і талановитого композитора, серба Мілоша Єліча. Не залишила байдужими глядачів інструментальна п'єса, написана БГ безпосередньо для оркестру. До речі, це далеко не перший досвід співпраці Гребенщикова з симфонічними оркестрами.
Проект "БГ Symphonia" виник досить випадково в Києві і став творчим результатом зустрічі Бориса Гребенщикова та клавішника групи "Океан Ельзи" Мілоша Єліча. Бесіди за лаштунками одного з київських концертів і привели до ідеї такого цікавого проекту. Проте, на жаль, ані в Кременчуці, ані в Полтаві організаторам не вдалося зібрати повний зал. Ціни на квитки "кусалися", але подивитися було на що - БГ і симфонічний оркестр, яким диригував Єліч, працювали дуже гармонійно та емоційно.
У січні 2016-го ми зустрілися з Борисом Борисовичем на великому благодійному концерті. Атмосфера того вечора була абсолютно особливою, відомі пісні звучали по-новому, і нам усім сподобався цей музичний формат. Того ж вечора Борис Борисович запропонував створити спеціальну концертну програму і провести в подібному форматі невеличкий концертний тур. Я зі свого боку підтримав ідею і запропонував взяти участь оркестру "Віртуози Києва" - таким чином ми створили інтернаціональну музичну лабораторію
 - розповів Мілош Єліч.
Проект вийшов інтернаціональним, у концертах беруть участь музиканти з різних країн. Окрім "Акваріума" та "віртуозів", глядачів радували своїм мистецтвом Олексій Зубарєв (гітара, Росія), Брайан Фіннеган (флейти, Ірландія), Ліам Бредлі (перкусія, Ірландія).

Перед початком кременчуцького концерту місцевий художник Олексій Рубанов подарував Гребенщикову свою картину й авторську футболку.  Гребенщиков прийняв подарунок із рук кременчужанина і із задоволенням сфотографувався з автором роботи.
"Це ваш метафізичний портрет", - так презентував Борису Гребенщикову свою картину Олексій Рубанов. Відповіддю артиста було запрошення на концерт.

А наступного ранку після полтавського концерту БГ порадував шанувальників імпровізованим виступом просто неба  у центрі Полтави, біля театру імені Гоголя. Він із музикантами виконали кілька добре відомих пісень і повернулися до готелю - тур Україною продовжується.

Відео - "Громадське ТБ. Полтава"

культура, мистецтво, музика, Борис Гребенщиков, Мілош Єліч

За темою:

Топ-5 за тиждень :