ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

627


Бублик вийшов зі "Свободи"

Народний депутат України Юрій Бублик опублікував заяву про вихід із лав ВО "Свобода". Причина - нібито авторитаризм у партії та його незгода з кадровою політикою.

"Свобода" суттєво різниться від інших політичних сил, - написав Бублик на своїй сторінці у Фейсбук. - Це єдина в Україні ідеологічна політична сила, яка дотримується своєї програми. Та поряд з тим, "Свобода" не є демократичною партією, "Свобода" - авторитарна партія. Як наслідок - керівників місцевих організацій обирають не члени партії, їх призначає голова партії за поданням місцевого вищестоящого керівництва", - пояснив нардеп.

За його словами, таким чином рядові члени, до яких він відносить і себе, не можуть впливати на кадрову політику партії.

"Вести активну виборчу компанію, агітувати за "Свободу", позичати у Сірка очі, червоніти перед громадою, брати якісь зобов'язання на себе - Бублик; координувати діяльність фракцій у місцевих радах, здійснювати кадрову політику, отримувати політичні дивіденти - так ми тут і самі справимося, зробимо, як скаже керівник обласної організації, коли повернеться із полювання. І добре, якщо Бублика хоч до відома поставили", - жаліється нардеп у заяві.

"Ми ж це вже проходили в 2014 році, коли "Свобода" була при владі. Недолуга кадрова політика на Полтавщині призвела до втрати рейтингу "Свободи". А полтавці мені й до сьогодні штрикають в очі "махніцькими". Ще декілька таких "перемог" і до Полтави хоч не повертайся. Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО "Свобода". Дістало!" - завершив свою заяву Юрій Бублик.

Нагадаємо, що Бублик став народним депутатом у 2012 році, а 2014-го року був обраний до Верховної Ради знову. Цього року на виборах міського голови Полтави він посів третє місце із результатом 14.4 відсотка (15 190 голосів). ВО "Свобода" у той же час на виборах до міськради набрала 14.29 відсотка голосів (11 022 голоси), до обласної - 8.33 відсотка (40 467 голосів).

Лесь ГАВРИЛОВ

політика, бублик, свобода, заява, полтава, нардеп

Топ-5 за тиждень :