ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

643


Чиновник з ОДА вважає, що частину переселенців на Полтавщині можуть використати терористи. ДОКУМЕНТ

У пояснювальній записці до проекту рішення сесії облради ОДА просила виділити кошти для правоохоронців, адже, на думку її автора, на Полтавщині багато переселенців, які можуть бути використані терористами.

Фото vn.depo.ua

Відповідну пояснювальну записку для депутатів облради підготував начальник відділу з питань запобігання корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Полтавської ОДА Геннадій Безуглий.

У записці наводиться "аналіз оперативної обстановки", частина якого присвячена переселенцям, які переїхали на Полтавщину з Донецької та Луганської областей.

Так, на даний час в області перебуває понад 42 тисячі тимчасово переміщених осіб. При цьому, частина з них відверто налаштована проти урядової політики, звинувачуючи чинну владу у дестабілізації ситуації на сході. У зв’язку з цим, вказану категорію осіб потенційно може бути використано представниками т.зв. "ДНР" та "ЛНР" у проведенні терористичної діяльності на території регіону

– зазначено у пояснювальній записці.

Для боротьби з можливим проявами тероризму Полтавська ОДА пропонувала облраді виділити додаткові кошти СБУ і прокуратурі в рамках бюджетної програми забезпечення законності і правопорядку на 2016-2020 роки. Службі безпеки України планувалося виділити 2,1 мільйона гривень, серед яких 650 тисяч - на обладнання для отримання та аналізу даних з мобільних телефонів. Для облаштування приміщення обласної прокуратури турнікетом і відеокамерами планувалося виділити 420 тисяч гривень. Однак на сесії 23 листопада 2016 року Полтавська обласна рада відхилила дані пропозиції. Хоча раніше проект відповідного рішення був підтриманий бюджетною та правоохоронною комісіями облради.

переселенці, тероризм, бюджет

За темою:

Топ-5 за тиждень :