ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

219


Чиновники стверджують, що інвестицій на Полтавщину надходить усе більше й більше

За повідомленням Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, у першому півріччі 2016 року обсяг капітальних інвестицій, відповідно до аналогічного періоду 2015 року, зріс на 62 відсотка.

Фото energolife.info

Показник капітальних інвестицій Полтавської області становить майже 5 млрд гривень (4973,7 млн грн). Відповідні цифри забезпечили Полтавщині п'яте місце серед регіонів України у сфері інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці за рейтингом Міністерства регіональної політики України.

Капітальні інвестиції за перше півріччя цього року "осіли" у промисловості (30 відсотків), сільському, лісовому та рибному господарстві (27 відсотків) та оптовій і роздрібній торгівлі та організаціях, що спеціалізуються на ремонті транспорту (майже 22 відсотка).

Щодо іноземних інвестицій, то їх на Полтавщину "прийшло" понад 1 млрд доларів. Найбільше іноземних коштів інвестували в розвиток промисловості (майже 78 відсотків), у діяльність у сфері адміністрування та допоміжного обслуговування (6,7 відсотка), в оптову та роздрібну торгівлю і компанії, що спеціалізуються на ремонті транспорту (майже 6,4 відсотка).

В економічний розвиток Полтавщини вкладають кошти 45 іноземних інвесторів. Три чверті інвесторів - із Швейцарії. Сім відсотків компаній представляють Нідерланди, 6,4 відсотка - Кіпр, а 5,7 відсотка - Велику Британію, пише energolife.info.

економіка, інвестиції, гроші

За темою:

  • Отримати субсидію відтепер можна лише після погашення або реструктуризації боргів
  • Полтавський автоагрегатний завод збільшив обсяг продажів на 40 відсотків
  • Топ-5 за тиждень :