09:00 29.05

Чотири голи Калініна принесли перемогу мотоболістам "Дружби" у дербі

28 травня у Стовбиній Долині відбувся матч чемпіонату країни з мотоболу, в якому "Дружба" (Мачухи) перемогла "Колос" (Нові Санжари) - 5:3. Зірковий ветеран Володимир Калінін відзначився покером - забив чотири голи!

Після першого періоду була нічия 1:1 — голи забили Володимир Кондратенко ("Колос") і Віталій П'янов ("Дружба"). Після другого періоду новосанжарці вели в рахунку - 2:1, і знову відзначився Кондратенко.

А потім настав час видатного ветерана Володимира Калініна, який у другій половині матчу забив чотири голи, один із них у третьому періоді, після якого рахунок був нічийним (2:2) і ще три - у четвертому періоді. У складі господарів поля у заключному періоді відзначився Валерій Зімовець.

Турнірне становище команд (чотири команди з п’яти зіграли по три матчі):  1. "Восход" (Вознесенськ) - 9 очок (м'ячі - 12:4). 2. "Нива" (Вишняки) - 6 очок (10:3). 3. "Дружба" (Мачухи) - 3 очка (7:9), 4. "Колос" (Нові Санжари) - 0 очок (5:18).

"Поділля" (Кам'янець-Подільський) поки що не провело жодного матчу в чемпіонаті країни.