ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 06.06


Ціна на яблука зросла на 50 відсотків

На полицях полтавських ринків різко зросли ціни на яблука. На Центральному ринку за кілограм просять від 38 і до 55 гривень. Причина здорожчання у несприятливій погоді, кажуть аграрії.

 Яблуко-груша, Симиренко, Айдаред, Чорний принц та інші сорти цього фрукта. На полтавських ринках здорожчали яблука.

На Центральному ринку ціна на яблука стартує від 38 гривень. Найдорожчі, які ми тут побачили коштують 55 гривень за кілограм.

"Звичайно, що дорого. Якщо вони були по 20 гривень, а стали по 40 гривень, то це дуже дорого. Зараз яблука не купуємо, трохи полуниці купували, банани дітям", – розповіла полтавка Ніна Приходько.

"Це дуже дорого. Це для тих у кого гроші водяться, а для пенсіонерів – занадто. Це, мабуть, пов'язано з коронавірусом, це по-перше. Долар піднявся, ціни піднялися", – сказала полтавка Антоніна Валевич.

Ціна на яблука в порівнянні з минулим роком зросла на 50 відсотків.

"У цьому році ціни значно більш, ніж у минулі роки. Бо ця весна була не досить сприятлива за своїми кліматичними умовами, особливо для садівників. Тому є такі очікування, що буде мала урожайність в цьому році", – прокоментував заступник директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Палій.

У департаменті агропромислового розвитку ОДА додали: зниження ціни на яблука очікувати не варто до появи нового врожаю, пише PTV Полтавське Телебачення.

ціни, яблука

За темою:

  • Запустили реєстр роздрібних цін на товари першої необхідності
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.