ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

318


Декларацій від шести депутатів міськради немає або вони подані невчасно

Невчасно або взагалі не оприлюднили інформацію про свої статки представники БПП "Солідарність", "Рідного міста", "Совісті України", "Свободи" та Соціал-демократичної партії.

Депутати Полтавської міської ради повинні сплатити штраф і можуть понести кримінальну відповідальність за те, що не подали вчасно свої електронні декларації. 

Станом на 1 травня шість депутатів не подали до Реєстру електронних декларацій  відомості про свої доходи та майно. Для заповнення декларацій у них було чотири місяці: з 1 січня до 1 травня 2017 року. Про це інформує рух "Чесно".

Досі не подали е-декларації Дмитро Батигін із партії "Рідне місто", Майя Матвеєва з партії "Солідарність", Денис Поліщук із Соціал-демократичної партії, Юліан Матвійчук із партії "Свобода" та представник партії "Совість України" Владислав Кива. Його колега по партії Володимир Медяник подав декларацію із запізненням – майже опівночі 2 травня. Запитати його про причини затримки не вдалося – депутат не виходить на зв'язок. "Поза зоною досяжності" і Дмитро Батигін.

За несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон.  

Що це за громадський рух такий? Він самостійно організувався?.. Я не знаю, хто ви і з якою метою бажаєте про це дізнатися. Тому розберемося без вас

 — відповів Владислав Кива на питання, чи може він пояснити, чому на сайті досі відсутня його декларація.

Станом на 5 травня декларація Киви на сайті НАЗК відсутня.

Юліан Матвійчук поскаржився, що вже п’ятий день пробує подати е-декларацію, але не може цього зробити через якусь системну помилку.

Декларація Майтвійчука з'явилася у Реєстрі 4 травня, проте вона фактично порожня — не вказано ні доходів, ані рухомого чи нерухомого майна. Депутат вказав лише членство в ГО "Полтавський легіон Свободи".

Декларацію подавала серед перших. Точніше, мій чоловік, адже я з технікою не дуже дружу. Але у мене все є, я точно знаю

 — запевняє Майя Матвеєва.

Декларації Матвеєвої на момент публікації матеріалу на сайті НАЗК не було.

Денис Поліщук також переконує, що вже подав декларацію. Встиг це зробити в останній день:

Не може бути, що її немає. Я подавав. Я вам скріни вийшлю

 — заявив депутат.

влада, декларація, депутати, міськрада, статки, гроші

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :