ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

259


Депутати облради на комісії ділили 51,1 мільйона гривень від перевиконання бюджету

Бюджетна комісія облради підтримала проекти рішень щодо компенсації 25 відсотків вартості житла ветеранам АТО, грошові нагороди олімпійцям і паралімпійцям, виділення додаткових коштів СБУ і прокуратурі.

Фото РБК

Остаточні рішення прийматимуться на другому пленарному засіданні сесії, яка відбудеться 23 листопада.

22 листопада на засіданні бюджетної комісії депутати облради розглянули питання розподілу коштів обласного бюджету.

Комісія підтримала нову редакцію Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області. Програма, запропонована департаментом соцзахисту населення Полтавської ОДА, передбачає надання комплекс пільг для ветеранів АТО та членів сімей загиблих військових. Зокрема, надання компенсації на будівництво або придбання житла у розмірі 25 відсотків від нормативної вартості житла. Однак, допомогу планують надавати лише за умови, якщо інші 25 відсотків компенсуватимуть із місцевого бюджету, де проживає її отримувач (тобто від сільради, селиищної або міської ради).

За поданням заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого на підставі звернень обласних Служби безпеки України і прокуратури члени комісії підтримали виділення коштів: 2 мільйони 183 тисячі гривень для реалізації завдань СБУ в зоні АТО, а також 420 тисяч на встановлення турнікету і відеокамер в приміщенні прокуратури області.

За поданням начальника відділу сім’ї, молоді і спорту Полтавської ОДА Олександра Буцького передбачені витрати на суму 3 мільйони 850 тисяч гривень для нагородження призерів Олімпійських та Паралімпійських ігор з Полтавщини, а також їх тренерам. Фінансування пропонується здійснити за рахунок надходжень від перевиконання обласного бюджету, яке в цьому році склало 51,1 мільйони гривень.

Комісія схвалила збільшення на 10 мільйонів гривень видатків на фінансування обласного конкурсу проектів територіальних громад. На виконання робіт на дорозі М-22 Полтава – Олександрія планується виділити додатково 19 мільйонів гривень з надходжень від перевиконання бюджету. Таким чином, вартість дорожніх робіт зросте до 49 мільйонів гривень. Решта суми від перевиконання буде розподілена між профільними департаментами облдержадміністрації. Левова частка цієї суми дістанеться обласному департаменту з охорони здоров’я.

Бюджетна комісія підтримала ініціативу управління культури ОДА виокремити Полтавський симфонічний оркестр в окреме комунальне підприємство. На даний час оркестр перебуває у структурі театру імені М.В.Гоголя.

політика, облрада, депутати, бюджет

За темою:

  • Голосів для відставки Шевченка у міськраді не вистачило
  • Топ-5 за тиждень :