ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

74


Держбюджет "подарував" Полтавщині гроші на дітей-сиріт

До Полтавської області для проведення в повному обсязі соціальних виплат надійшла субвенція з Держбюджету. Грошима допоможуть і дітям-сиротам.

Ці кошти спрямовуються на виплати соцдопомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, це також грошове забезпечення батьків-вихователів та прийомних батьків за надання соцпослуг у дитбудинках сімейного типу та прийомних сім’ях. На обліку в області 162 прийомних сім’ї та 41 дитбудинок сімейного типу, виховується тут 535 дітей.

Для здійснення виплат райуправліннями соцзахисту зареєстровано в установах Держказначейства суму 2,1 млн грн. Виплати держдопомоги будуть проведені через уповноважені банківські установи.

Також в області в органах соцзахисту на обліку - 148,6 тисяч сімей із дітьми, малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів із дитинства. Тимчасова допомога виплачується також на дітей та по догляду за інвалідами I чи II групи (внаслідок психічного захворювання). На ці виплати передбачено 112,11 млн грн.

Виплати проводять за місцем проживання одержувачів установи поштового зв’язку або уповноважені банківські установи.

бюджет, гроші, субвенція

За темою:

  • Завідувачка дитсадка найняла на роботу "мертві душі" і два роки отримували за них зарплату
  • Якщо доведуть, що кошти з бюджету виділили і не використовували на чистку тротуарів, матеріали справи передадуть правоохоронцям
  • На проведення обласної військово-патріотичної гри імені Симона Петлюри з бюджету виділили 132 тисячі гривень
  • Топ-5 за тиждень :