ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

259


Держекоінспекція вимагає опломбувати насосні станції свинокомплексу у Біликах

Представники Держекоінспекції в Полтавській області за підтримки Мінекології хочуть через суд опломбувати насосні станції з перекачування відходів Білицького свинокомплексу.

Фото Олега Журавльова

17 листопада 2016 року в Полтавському окружному адміністративному суді продовжився розгляд справи про тимчасову заборону діяльності ТОВ "Сільські традиції". У режимі відеоконференції у засіданні взяла участь представник Міністерства екології та природних ресурсів України. Від імені міністерства вона заявила щодо підтримки позовних вимог Держекоінспекції про заборону діяльності свинокомплексу.

Представник Держекоінспекції надала письмове пояснення, в якому уточнила позовні вимоги в частині опломбування обладнання підприємства. Зокрема, позивач вимагає опломбувати дві насосні станції з перекачування відходів. У той же час, відповідач вважає, що такі дії призведуть до ще більшої екологічної катастрофи в селищі.

Судова колегія Полтавського окружного адміністративного суду надала сторонам час до грудня подати додаткові докази у справі.

Білики, суд, свинокомплекс

За темою:

  • Свинокомплекс у Біликах може відновити роботу восени
  • Провадження про штраф "Сільським традиціям" зупинили
  • На сесії облради - знову акції протесту. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :