16:30 24.12

Дівчата з "Полтава-баскет" переграли тернополянок

Тернопільский "Універ" продовжує перевіряти на міцність полтавські команди. Після фіаско у матчах проти БК "Полтава", гості спробували здобути перемогу у грі проти дівчат із "Полтава-баскет". Але марно.

Полтава-Баскет — Універ - 75:57 (12:14, 20:22, 23:9, 16:12)

Початок гри був цілком за гостями. Тернополянки швидко вибігали в контратаки і головне влучно стріляли з різних дистанцій, у тому числі влучали й триочкові. Полтавки намагалися дуже не відставати. Найбільше старался Надія Телешик, яка добре попрацювала під кошиками на підбираннях. Та перші дві чверті полтавки програли. Переламати гру вдалося після перерви. Ривок на старті третьої чверті став вирішальним. Плюс на додачу нарешті і у нас "пішли" триочкові. До честі гостей вони довго тримали інтригу у матчі, та все ж брак досвіду та, можливо, втома далися взнаки.
Ця перемога дозволила БК "Полтава-Баскет" обійти у турнірній таблиці "Універ" і вийти на четверту позицію. Це поки що найкращий показник цього сезону для команди Юлії Старих.

Завтра в тому ж залі ПНПУ ім. Короленка відбудеться матч-відповідь. Початок - 11:30.