ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

228


Для поліції Полтавщини виділять ще вісімнадцять автівок "Mitsubishi"

Нові автомобілі "Mitsubishi Outlander" найближчим часом передадуть від МВС України для потреб груп швидкого реагування патрульної поліції Полтавської області.

Щодоби в районах Полтавської області чергують 28 поліцейських груп швидкого реагування, до складу яких входить мінімум два співробітники. Сектори реагування патрульної поліції в районах області несуть службу шляхом патрулювання на автомобілі (наразі це, в основному, "Hyundai Sonata"), або в пішому порядку. Як повідомляє прес-служба ГУНП Полтавської області, в районних відділах та відділеннях поліції Полтавщини введено 356 посад працівників груп швидкого реагування. Наразі вакантними залишаються 50 посад, тож найближчим часом управління кадрового забезпечення ГУНП планує провести відповідний конкурс.

Для вказаних груп реагування Міністром внутрішніх справ буде виділено 18 нових автомобілів "Mitsubishi". Ми сподіваємося на те, що обласна рада проголосує за виділення коштів на придбання ще десяти транспортних засобів, які також у районах будуть обслуговувати місцеве населення

– наголосив очільник ГУНП Полтавщини Олег Бех.

Механізм роботи груп реагування аналогічний до порядку дій патрульних поліцейських. Від диспетчера Центру "102" на планшетний комп'ютер із програмним забезпеченням всеукраїнської системи "Цунамі" надходить повідомлення про місце та обставини скоєння правопорушення. Протягом 20 хвилин (у крайніх випадках – до 40 хвилин) поліцейські мають прибути на місце, де проводять візуальне обстеження, забезпечують охорону місця події та, в разі необхідності, надають домедичну допомогу. За наявності на місці події заявника члени екіпажу реагування уточнюють обставини вчинення злочину або правопорушення,встановлюють осіб потерпілих, очевидців та прикмети тих, хто вчинив злочин для затримання порушників гарячим слідом. При підтвердженні ознак злочину поліцейські інформують диспетчера та чекають на прибуття слідчо-оперативної групи.

З початку поточного року групами реагування виконано близько 30 тисяч виїздів за повідомленнями лінії "102", з яких майже дев'ять тисяч – кримінальні правопорушення, які були зафіксовані та передані до відповідних слідчих підрозділів. Більшість викликів - повідомлення некримінального характеру. Вони складають 75% від загальної кількості виїздів.

поліція, техніка, авто, безпека

За темою:

  • Підкуп полтавських поліцейських: затвердили обвинувальний акт відносно Прядка
  • Алкотестер показав у таксиста перевищення допустимої норми у 16 разів
  • Підозрюваних у різанині біля арки у центрі Полтави залишили під арештом
  • Топ-5 за тиждень :