ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

881


Донька голови Апеляційного суду Полтавщини виявилася безхатченком

Суддя Октябрського райсуду Полтави Юлія Гальонкіна не задекларувала жодного об’єкту нерухомості. Вона безкоштовно орендує квартиру в Києві, хоча де-факто живе і працює у Полтаві.

Юлія Гальонкіна

Як відомо, батько судді — голова Апеляційного суду Полтавської області Сергій Гальонкін — власник п’ятиповерхового будинку у Розсошенцях, а також автомобілів і грошей.

Минулий рік для Юлії Сергіївні виявився непростим, адже певний час вона навіть стояла на обліку в центрі зайнятості, отримавши там 11 787 гривень допомоги по безробіттю.

Жодних транспортних засобів у власності чи оренді в е-декларації пані Юлії не вказано. Журналісти жартують, що кожного дня на своє робоче місце вона змушена добиратися потягом або маршрутками з Києва. А потім подолати такий самий шлях назад, аби потрапити додому.

В е-декларації Юлії Гальонкіної також зазначений чоловік судді – київський прокурор Дмитро Кіщак. У минулому році він пішов на підвищення і тепер працює в Генеральній прокуратурі України. Раніше активісти PROSUD дослідили, що вказана квартира в Києві, яку безкоштовно орендує подружжя, належить Євгенії Пупченко, яка Сергію Гальонкіну доводиться тещею.

 

е-декларування, суддя, Юлія Гальонкіна, Сергій Гальонкін, статки

За темою:

  • Матеріали адмінсправи щодо Шевченка направлять до суду
  • Топ-5 за тиждень :