ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

496


Дорогу Полтава-Кременчук почали ремонтувати одесити

На автомобільній дорозі Полтава-Олександрія продовжується капітальний ремонт проїзної частини. Торік тут вже було відремонтовано 25 км покриття.

Автодорога М-22 Полтава — Олександрія збудована в 1960-х роках. За цей час тут жодного разу не проводилися капітальні ремонти – лише ямкові. Щодня проїжджає до 20 тисяч транспортних засобів, значна частина з них – великоваговики. У зв’язку з цим на деяких ділянках проїзної частини дорожній одяг втратив свою міцність, в результаті спостерігається таке явище, як утворення ямковості.

2016 року тут розпочатий капітальний ремонт. З початком цьогорічного сезону роботи з капітального та поточного середнього ремонтів продовжуються. За результатами аукціонів в системі "ProZorro" переможцем стала компанія "Ростдорстрой". 2016 року на окремих ділянках цей підрядник вже здійснював капремонт

 — розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Підприємство забезпечене необхідними ресурсами — має власний асфальтобетонний завод та технічну базу, яка розташована поруч із ділянками, де будуть проводитися роботи. Це дасть змогу не витрачати додаткового часу та коштів на підвезення матеріалів з інших районів. Підрядник на виконані роботи дає гарантію десять років. Аби дорога витримала стільки часу, використовують сучасні технології.

Спочатку укладається 12 сантиметрів щебенево-піщаної суміші, додається цемент та спеціальна емульсія і перемішується за допомогою ресайклінгу. Далі укладається декілька шарів асфальтобетону різної товщини

 — пояснює генеральний директор одеського ТОВ "Ростдорстрой" Костянтин Кіосе.

дорога, ремонт, САД, підряд

За темою:

  • Півсотні полтавців на знак протесту перекрили рух транспорту
  • Під Полтавою збудують дорогу до баз відпочинку
  • В області збираються побудувати нову автодорогу
  • Топ-5 за тиждень :