ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

283


Двоє в'язнів у Полтаві здобувають вищу освіту

Із 2016/2017 навчального року виправна колонія на Полтавщині уклала договір про співробітництво з Полтавським університетом економіки та торгівлі.

Фото kvs.gov.ua

У виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) один із засуджених з власної ініціативи та за підтримки адміністрації установи вступив до Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки та торгівлі" на заочно-дистанційну форму навчання, повідомляє відділ соціально-виховної та психологічної роботи Полтавської виправної колонії управління ДПтС України в Полтавській області (№64).
18 листопада 2016 року на виконання вищевказаного договору було проведено робочу зустріч між заступником начальника установи – начальником відділу соціально-виховної та психологічної роботи підполковником внутрішньої служби Олександром Вороною та директором інституту заочно-дистанційного навчання ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" Юрієм Івановим і завідувачем сектору розробки електронних засобів навчання ІЗДН ПУЕТ Оленою Ольховською. Під час зустрічі говорили про основні напрямки реалізації договору та процесу навчання засуджених. Представники університету надали установі все необхідне обладнання для здійснення дистанційного навчання через інтернет.
Також було укладено договір про навчання ще з одним засудженим, який виявив бажання отримати вищу освіту. Олена Ольховська розповіла і показала на практиці засудженим, як будуть проводитися лекції та заняття у режимі відеоконференції.

освіта, навчання, ПУЕТ, тюрма

За темою:

  • Цього року ЗНО з іноземних мов будуть здавати в новому форматі, а також перевірять учнів початкових класів
  • Полтавці передали на фронт книгу, присвячену Іванові Франку
  • На проведення обласної військово-патріотичної гри імені Симона Петлюри з бюджету виділили 132 тисячі гривень
  • Топ-5 за тиждень :