ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

322


Фірма Володимира Тузенка уклала 26 угод із Управлінням ЖКГ Полтави на майже 27 мільйонів

Управління житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міськради менш ніж за чотири місяці - з серпня по листопад 2016 року - уклало 26 угод із ТОВ "Будівельна компанія "Полтава-Білд" на загальну суму 26,81 млн грн.

funik.ru

Всі договори були укладені в результаті допорогових закупівель, жодна з яких не перевищувала 1,49 млн грн. Відповідні дані опубліковані в системі "Прозорро", повідомляють "Наші гроші".
Переважна кількість договорів (на загальну суму 23,10 млн грн.) управління ЖКГ уклало з "Полтава-Білд" на капітальний ремонт доріг у місті.
Крім того, фірма, згідно з умовами інших договорів, зробить капітальний ремонт двох покрівель за 1,72 млн грн., реконструює два спортивних майданчика за 1,17 млн грн., реконструює сквер за 596 тисяч грн. та відремонтує тротуар за 236 тисяч.
У 2015 році "Полтава-Білд" виграла два тендери на загальну суму 2,97 млн грн. Вони теж були організовані управлінням ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради.
Власником та керівником ТОВ БК "Полтава-Білд", яка заснована у 2015 році зі статутним фондом 7400 гривень, є Володимир Тузенко. У 2014 році він як директор ТОВ "Феропол" та член партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" балотувався до Верховної Ради, але не пройшов.
Володимир Тузенко разом із Іриною Тузенко та дітьми Євгеном та Ольгою також є засновником ТОВ "Орбіта НТ". Вони ж до 2016 року були засновниками ТОВ "Феропол", яке з червня цього року знаходиться в стані припинення діяльності. У 2011-2012 роках підприємство "Феропол" виграло тендерів на загальну суму 5,25 млн грн.

бізнес, тендер, гроші, ЖКГ, міськрада, Володимир Тузенко

За темою:

  • Антимонопольний комітет встановив факт обміну інформацією між учасниками тендеру
  • Полтавська СБУ оголосила тендер на три легковики
  • У Горішніх Плавнях хочуть створити міський сайт за півтора мільйона гривень
  • Топ-5 за тиждень :