18:47 27.11

ФК "Полтава" готується до головного матчу року

Футбольний клуб "Полтава" готується до останнього офіційного матчу в цьому році - кубкового чвертьфіналу проти вітчизняного гранда - донецького "Шахтаря".

Як відомо, кубковий поєдинок відбудеться у Полтаві, на стадіоні "Локомотив" 30 листопада. Початок матчу - 13:00. Денний час початку гри обумовлюється відсутністю освітлення на домашній арені полтавців на Подолі. Пряму телетрансляцію забезпечить канал "Футбол 1".

У рамках підготовки до відповідального поєдинку - одного з найголовніших у сезоні - полтавський клуб у контрольному поєдинку розписав мирову з охтирським "Нафтовиком", який завітав у гості до підопічних Юрія Ярошенка - на тренувальну базу у Копили.
Незважаючи на товариський статус поєдинку, футболісти обох колективів спробували показати свої найкращі якості, напередодні чвертьфіналу Кубка країни тренер полтавців також дав змогу пограти тим виконавцям, яким останнім часом бракувало ігрової практики.
Господарі швидко відкрили рахунок. Вдалим взяттям воріт зі стандарту відзначився Вадим Воронченко. Згодом після діагональної передачі Єгор Іванов підступним ударом подвоїв перевагу полтавців – 2:0.
У другому таймі ініціатива перейшла на бік охтирчан, які швидко відігралися. Спочатку Сондей після передачі від Войцеховського пробив точно у ближній кут воріт Кринського, а потім все той же Сондей зрівняв рахунок – 2:2.