21:21 09.11

ФК "Полтава" і "Гірник-Спорт" програли матчі чергового туру першої ліги

У 18-му турі футбольної першості України серед команд першої ліги "Інгулець" завдав поразки ФК "Полтава", а оболонці виграли у Горішніх Плавнях.

Гірник-Спорт - Оболонь-Бровар - 0:2

Голи: Доценко 2, Гордійчук 15.
ГС: Ситников, Ломко, Моїсеєнко, Гарбар, Гаращенков, Павлик, Марусич (Яворський 58), Воробей, Крапивний, Малєй, Кириєнко.
ОБ: Федорівський, Пінчук, Даценко, Аблітаров, Бровченко, Гордійчук, Башлай, Шевчук, Сахнюк, Єременко (Корольчук 77), Продан.

Пропустивши два голи у стартові 15 хвилин, команда Ігоря Жабченка так і не отямилася до фінального свистка. "Гірники", як і раніше, на передостанньому, 17-му рядку турнірної таблиці.

Інгулець — Полтава — 1:0

Гол: Сітчінава 76.

Інгулець: Попович, Даценко, Мучак, Запорожець, Шарко (Келвін 67), Красов (Алексанов 90+2), Клімаков, Сітчінава, Гвоздевич, Бука, Жуков (Панасенко 68).

Полтава: Кринський, Кушниренко, Дмитренко, Парамонов, Лісовий, Леонідов, Ковтун, Зеленевич (Іванов 84), Соломка (Гуськов 78), Трояновський, Дегтярьов.

Матч активніше розпочали господарі. Мали кілька напівмоментів, але відкрити рахунок не вдалося. На 10-й хвилині зустрічі Ігор Бука з тридцяти метрів намагався перекинути голкіпера гостей, але не вистачило влучності — м’яч опустився зверху на сітку воріт. На 35-й хвилині півзахисник гостей Максим Лісовий із-за меж штрафного майданчика пробивав – голкіпер Єгор Попович урятував свою команду від голу. Наприкінці першого тайму матчу у селищі Петрове пішов дощ, а після перерви він перейшов у зливу. Це заважало футболістам демонструвати красивий та якісний футбол. Було чимало боротьби та порушень правил.
Єдиний гол, який вирішив долю матчу, забив на 76-й хвилині Ніка Сітчінава. Грузинський легіонер господарів із кута штрафного майданчика влучно пробив у дальній кут воріт полтавців.

Результати інших матчів 18-го туру: Верес — Буковина — 5:1, Колос — Черкаський Дніпро — 2:1, Десна — Миколаїв — 3:1, Скала — Іллічівець — 0:1, Суми — Арсенал-Київ — 1:1, Тернопіль — Геліос — 0:1, Авангард — Нафтовик-Укрнафта — 1:0.

У наступному турі 13 листопада полтавці прийматимуть "Арсенал-Київ", а "гірники" наступного дня гостюватимуть у Маріуполі.