11:18 15.04

ФК "Полтава" виграв у Черкасах, "Гірник-Спорт" програв у Рівному. ВІДЕО

Відбулися чергові матчі першості країни серед команд першої ліги. Полтавці виграли в Черкасах у команди Вадима Євтушенка, а клуб із Горішніх Плавнів зазнав поразки від "Вереса", який тренує колишній ворсклянин Володимир Мазяр.

Черкаський Дніпро – Полтава – 0:1

Гол: Нехтій 68
Черкаський Дніпро: Кучинський, Балан, Тарасенко, Гончаренко, Синьогуб, Сторчоус (Скепський 82), Савченко, Бушман (Крамар 62), Шопін (Ямполь 76), Маїк, Качур.
Полтава: Кринський, Ковтун, Кушніренко, Бородай, Голіков, Сокуренко, Лебеденко, Зеленевич, Трояновський (Янаков 88), Нехтій, Соломка (Дегтьярьов 73).
Попередження: Кушніренко 55.

Долю матчу в Черкасах вирішив один гол. На 68-й хвилині на контратаці "Полтава" впіймала господарів — вийшов вихід два в два, один із гравців стягнув на себе двох захисників черкаського клубу і віддав пас на вільного Нехтія, який один в один обіграв екс-голкіпера полтавців Максима Кучинського - 0:1. На позитивній хвилі полтавський клуб ще більше активізувався і мав ще пару моментів, які, втім, не вдалося реалізувати.

Верес — Гірник-Спорт — 4:2

Голи: Степанюк 16-пен., 27, Борзенко 33, Волошинович 71 — Панасенко 73, Моїсеєнко 86-пен.

У Рівному Володимир Мазяр переміг колегу Сергія Пучкова, а все розпочалося із сумнівного пенальті, призначеного у ворота Ситнікова на 16-й хвилині гри.