ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

460


Фракція Радикальної партії в облраді покинула сесійну залу через питання про "Полтавафарм"

Через те, що звіт керівника "Полтавафарм" Валерія Прядка за дев'ять місяців роботи не включили у порядок денний сесії облради, представники фракції Радикальної партії покинули сесійну залу.

Порожні місця депутатів-радикалів/Фото Олега Журавльова

Під час включення до розгляду додаткових питань керівник "Полтавафарму" Валерій Прядко, який сьогодні мав звітувати за дев'ять місяців своєї роботи, попросив додатковий часу для підготовки до звіту.

Із засудженням роботи Прядка виступив нардеп Ігор Мосійчук. Нардеп від Радикальної партії Ляшка назвав проблемою керування підприємством "Полтавафарм" Валерієм Прядком, депутатом обласної ради та головою фракції Соціал-демократичної партії Капліна.

Чому хворі Полтавщини мають терпіти муки через некомпетентність керівництва? Розмову треба продовжити не в обласній раді, а в правоохоронних органах. Якщо депутати будуть і далі покривати Валерія Прядка, фракція Радикальної фракції в засіданні сесії брати участі не буде

- сказав Ігор Мосійчук.

Назвав нардеп серед недоліків керівництва і суттєве підвищення цін на фармпрепарати.

Руслан Богдан, нардеп від "Батьківщини", теж вийшов до трибуни після виступу колеги.

Людина працює, колектив її приймає. Правильним буде дати можливість Прядку відзвітувати та підготуватися до виступу. Ми чекаємо звіту, а потім приймаємо рішення. Я вбачаю в нинішній позиції Радикальної партії зв'язок із голосуванням минулої сесії щодо відставки Євгенія Холода

- сказав Руслан Богдан.

Валерій Прядко зазначив, що готовий звітувати перед депутатами та громадою. Він упевнений, що ситуація штучно загострена та порадив депутатам зайти у мережі аптек підприємства та поспілкуватися з персоналом.

У результаті представники фракції Радикальної партії Ляшка таки покинули сесійне залу. Чи будуть депутати відсутні протягом усього засідання - зараз невідомо.

політика, сесія, облрада, Полтавафарм, Прядко, Мосійчук

За темою:

  • Валерія Прядка випустили із зали суду під заставу
  • Депутата обласної ради затримали за підозрою у корупції
  • У Полтаві відкрили представництво Почесного консульства Чорногорії в Україні
  • Топ-5 за тиждень :