18:29 01.04

Футзалістки ПЗМС врятували домашній кубковий півфінал

Жіноча футзальна команда ПЗМС врятувала домашню кубкову гру проти дніпрянок. У першому півфіналі команди розійшлися миром, і доля перепустки до фіналу вирішиться у матчі-відповіді.

ПЗМС — Злагода — 2:2

Голи: Мочалова 38, Бабенко 40 — Козаченко 16, Музика 23.
ПЗМС: Івасенко - Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Дударчук, Мочалова, Пушенко.
Злагода: Мітрофанська – Соболєва, Тараканова, Музика, Підгорна, Іванова, Астаханова, Тарасова, Литвин, Козаченко, Сумарокова, Гриценко, Колчіна.

Перша половина зустрічі почалася досить активно і команди обмінялися гострими моментами, а реальну можливість змарнувала Пушенко, яка влучила у стійку із меж воротарського майданчика. Контролювати гру більше вдавався ПЗМС, а "Злагода" діяла від оборони і подеколи вибігала в гострі контратаки.

Після того, як господаркам не вдалося забити швидкий м'яч, помітною стала нервозність і поспіх у діях полтавок. Наслідком цього виявився пропущений гол. Воротар гостей закинула м'яч за спини полтавок, організувавши вихід віч-на-віч з Івасенко. Перший удар Тетяні вдалося відбити, але на добиванні першою була Козаченко і відправила м'яч у ворота. З рахунком 0:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався не на користь полтавок. Вже на 23-й хвилині Музика подвоїла перевагу гостей, отримавши м'яч після передачі між двома захисниками поблизу воріт і пробивши точно у дальній кут. Команді ПЗМС важко вдавалося створювати небезпечні моменти, а гості щільно й організовано грали від оборони, а також створювали момент за моментом після контратак.

І все ж полтавки врятували цей матч. Спершу Маргарита Мочалова скористалася виходом сам-на -сам і відіграла один гол. Зрівняти рахунок була можливість вже через 20 секунд, коли Юлія Дударчук не забила після десятиметрового дабл-пенальті. Та на останній хвилині зустрічі стався ще один грубий фол, який виявився сьомим за тайм від "Злагоди". І Бабенко виявивилася точною у  пробитті десятиметрового.

У Дніпрі, де гратиметься матч-відповідь, буде вирішуватися, хто із суперниць потрапить до кубкового фіналу.

Олена Кудзієва, головний тренер "Злагоди": "Звичайно, коли за три хвилини до завершення матчу ти виграєш 2:0, то підсумкові 2:2 сприймаються як не дуже приємний результат. Бойова гра вийшла. Грубувато зіграли в кінці матчу, і це завадило довести рахунок до переможного. На матч-відповідь у нас буде хороший настрій, адже гратимемо вдома".