20:08 24.12

Футзальний ПЗМС програв киянкам "матч року"

У центральному поєдинку футбольного чемпіонату країни серед жіночих команд 24 грудня полтавский клуб ПЗМС приймав свого головного конкурента в боротьбі за чемпіонський титул - столичний ІМС-НУХТ.

ПЗМС - ІМС-НУХТ - 2:5

Голи: Дударчук 15-дп., Мочалова 26 — Бавзенюк 4, 8, Кліпаченко 12, Воловенко 31, Дубицька 38.
ПЗМС: Івасенко - Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, В. Шаповал, Дударчук, Мочалова.
IMS-НУХТ: Матіос - Кліпаченко, Кирильчук, Воловенко, Роздобудько, Шевченко, Бавзенюк, Тітова, Дубицька, Форсюк.

Останній перед Новим роком поєдинок двох кращих команд України мав визначити вагу претензій полтавок на чемпіонський титул. Лише перемога, за великим рахунком, відкривала підопічним Миколи Кудацького шлях до омріяного "золота". Адже рівень інших суперниць киянок наразі такий, що команді Тараса Шпички просто немає де втрачати очки. Але не так сталося у Полтавіі, як гадалося.

Дівчата з ПЗМС провалили цю гру. Вони, здається, просто "перегоріли" ще до матчу. Гості грали швидше, мобільніше, гостріше атакували та краще захищалися. А головне - допустили значно менше помилок, що і принесло результат. Уже на 12-й хвилині гри гості вигравали 3:0. Але треба віддати належне полтавкам, які не кинули грати. До перерви Дударчук реалізувала 10-метровий штрафний, а на початку другого тайму Мочалова відгукнулася на чудову передачу Вікторії Шаповал - 2:3. А ще за хвилину та ж Віка Шаповал мала стовідсотковий шанс зрівняти рахунок, але з близької відстані влучила м'ячем у стійку. Хто знає, як далі склалася би гра, якби рахунок став нічийним.

Не забиваєш ти - забивають тобі. Старе правило спрацювало і цього разу. Гості забили ще двічі, розігравши м'яч до вірного після класних атак.
І на новорічну перерву киянку йдуть маючи перевагу над ПЗМС за втраченими очками у 6 пунктів.