21:57 18.11

Футзальний ПЗМС виграв важливий матч у Дніпрі. ВІДЕО

Команда ПЗМС (Полтава) у календарному матчі чемпіонату країни з футзалу серед жінок 18 листопада у Дніпрі перемогла місцеву "Злагоду" - 6:2. Полтавки продовжують лідирувати у вищій лізі - 13 очок після 6 ігор.

Злагода - ПЗМС - 2:6

Голи: Тараканова 14, Музика 35 - Є. Шаповал 18, Єрмоленко 23, Дударчук 35, 37, Бабенко 38,38.
ПЗМС: Івасенко - Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, В. Шаповал, Дударчук, Мочалова.

Перемога у Дніпрі далася полтавкам непросто. Вони пропустили першими, почали нервувати, та й з реалізацією у команди Миколи Кудацького сьогодні відчувалися великі проблеми. Проте ПЗМС грала першим номером і до фінального свистка намагалася диктувати суперницям свої умови. Після нічийного першого тайму (1:1) капітан полтавчанок Валерія Єрмоленко дальнім ударом вивела гостей уперед, а гарматний постріл Юлії Дударчук зробив рахунок 1:3. Утім, полтавки тут же прогавили контратаку "Злагоди", яку завершила влучним ударом Музика.

Інтрига трималася до 38-ї хвилини гри. Спочатку Дударчук оформила дубль, а потім - за одну хвилину - двічі відзначилася голами Таїсія Бабенко, яка і в першому матчі суперниць у Полтаві забила двічі.

Варто зазначити, що за рахунку 1:1 головного тренера ПЗМС було вилучено на трибуни.