ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

2429


Галич прокоментував скандал на "Євробаченні"

Соліст гурту "O.Torvald" полтавець Женя Галич під час прес-конференції на "Євробаченні" у Києві заявив, що нічого не чув про скандальне висловлювання італійського журналіста щодо Криму.

O.Torvald/eurovision.ua

Інцидент стався з італійським репортером Енріке, коли під час ефіру він заявив: "Україна програла Крим – програє й Євробачення".

Журналіст із Італії під час прямого ефіру заявив: "Так, Україна цього року приймає Євробачення, але наш Габбані потужніший за радянську ракету. Україна програла Крим – програє й Євробачення".

У свою чергу, Галич заявив, що людській тупості немає меж: "На жаль, ми не можемо судити про країну, людей через те, що хтось у цій країні допускає помилку чи тупість. У нашій країні є безліч мудрих людей, які розуміють: якщо не склалося у людини з розумом, вже нічого не зробиш. Радикальні судження мають право говорити люди, якщо вони повністю впевнені у своїх словах".

Також музикант додав — якщо італійці впевнені, що зможуть забрати в України "Євробачення", то про це має говорити делегація, а не ведучий.

В українців достатньо мудрості, щоб не звертати на таке увагу. Проте на будь-яку агресію ми будемо відповідати радикально

– додав він.

Італійська делегація вже заявила, що не знає, що їхні журналісти образили українців. Команда співака  та композитора Франческо Габбані — одного з головних фаворитів конкурсу — поки що не коментує інцидент, який стався напередодні на одному з телеканалів. Представниця виконавця  Маріон Песіна повідомила  журналістам : "Ми не бачили того ефіру, тому поки що з цього приводу сказати нічого не можемо".

культура, мистецтво, музика, Євробачення, Женя Галич, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :