ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

320


Геннадій Кернес у черговий раз не з’явився на суд до Полтави - відновлюється після операції

Мер Харкова Геннадій Кернес перебуває на післяопераційній реабілітації, тому сьогодні на суд до Полтави не приїхав. А от інші обвинувачені - прибули, але марно. Наступне засідання може відбутися 28 листопада.

Фото - Олег Журавльов, Влада Алмазна, колаж - Євген Бриж

Кернес до Полтави не приїхав, бо лікується, а охоронці - прибули. Сам суд перенесли на 28 листопада

На сьогоднішнє засідання до Київського районного суду Полтави з'явилися обвинувачені Бліннік та Сміцький, а також їхній адвокат Юлія Козир. Сам же очільник Харкова Геннадій Кернес та його захист не з'явились, як і потерпілі та сторона обвинувачення.

Від адвоката мера Харкова Олександра Гунченка надійшло клопотання до суду з проханням перенести судове засідання через необхідність проведення реабілітації Геннадія Кернеса після операції. Медичні довідки, згідно зі зверненням, будуть надані на наступному засіданні.

Суд прийняв до уваги стан здоров'я Геннадія Кернеса та ухвалив відкласти слухання даної справи. Утім, дату наступного засідання суддя А.Антонов на засіданні не озвучив. Про те, що наступне засідання відбудеться 28 листопада, журналістам повідомила адвокат тілоохоронців Кернеса Юлія Козир.

Додамо, що на минулому засіданні Геннадій Кернес попередив суд, що в кінці жовтня йому будуть робити операцію, що вплине на його можливість бути присутнім в суді. Також мер Харкова неодноразово робив заяви з проханням до суду не проводити судові засідання за його відсутності.

Нагадаємо, на минулому засіданні свідчення за даною кримінальною справою давав радник Арсена Авакова Іван Варченко.

Кернес, суд

За темою:

  • Через візит Гройсмана до Харкова Кернес не з’явився на суд до Полтави
  • Топ-5 за тиждень :