ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

235


Глобинський м'ясокомбінат покращив фінансові результати роботи

Авторитетне рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг процентних облігацій ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" (Полтавська обл.) - прогноз "стабільний", про це повідомляє прес-служба агентства.

latifundist.com

Рішення про відкрите публічне розміщення іменних процентних незабезпечених облігацій серії В на суму 100 млн грн було прийнято загальними зборами учасників ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" у вересні 2012 року. Фактично було розміщено облігації на суму 15 млн грн. Зобов'язання за облігаціями на кінець червня 2016 склали 7,7 млн грн.
Зобов'язання ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" по валютних позиках від міжнародних фінансових організацій на кінець червня 2016 року становили 20,1 млн дол., або 498,8 млн грн в еквіваленті.
Значний обсяг позик в іноземній валюті підвищує чутливість емітента до валютного ризику. Поліпшення фінансових результатів емітента за підсумками першого півріччя 2016 року, а також зменшення обсягу боргових зобов'язань зумовило зниження рівня боргового навантаження на емітента, яке оцінюється як все ще значне
 ― зазначили в агентстві.
ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат" ― одне з провідних високомеханізованих підприємств м'ясної промисловості України, входить в корпорацію "Глобино". Для виробництва продукції м'ясокомбінат використовує сировину власного племінного господарства. Обсяг реалізації ― понад 1700 тонн ковбасних виробів на місяць. Асортимент продукції підприємства налічує більш ніж 180 найменувань.


Топ-5 за тиждень :