ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

316


Головний фінансист Полтавської ОДА проживає у гуртожитку та має чотири земельних ділянки - з декларації

Очільник фінансового департаменту облдержадміністрації Павло Кропивка задекларував земельні ділянки площею 10 тисяч кв.м., а також кімнату в гуртожитку Інституту післядипломної освіти.

Фото Полтавської ОДА

Згідно з поданою е-декларацією за 2015 рік, три задекларовані земельні ділянки знаходяться у Великій Багачці, ще одна - у селі Довгалівка Великобагачанського району Полтавської області. Дружина Кропивки має житловий будинок площею 128,5 кв.м., гараж, два сарая та погріб. Усе майно знаходиться у Великій Багачці.

Павло Кропивка орендує кімнату площею 16,7 кв.м. в гуртожитку Полтавського обласного інституту післядипломної освіти. Також кімнати у гуртожитку орендують дві його доньки, одна з яких задекларувала квартиру у Полтаві площею 103 кв.м.

Автопарк директора департаменту включає автомобілі Toyota Carina 1990 року випуску та ВАЗ 21213 "Нива" 1994 року випуску. Також йому належать акції ПАТ "Полтавський алмазний інструмент" на суму 37,68 грн.

Основним джерелом доходу родини Павла Кропивки у 2015 році стала заробітна плата у виконавчих органах влади. Зокрема, дружина Валентина Кропивка задекларувала дохід 30 423 грн у відділі освіти Великобагачанської РДА, донька Ангеліна Борблик заробила 52 911 грн у фінуправлінні Київської районної у Полтаві ради, а донька Ілона Кропивка за рік отримала всього 2 777 грн зарплати від Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва.

Корпоративних прав, коштовностей або готівкових коштів директор фінансового департаменту Полтавської ОДА не задекларував.

декларація, Кропивка

За темою:

  • Багатії та злидні Полтавської міськради
  • За підсумками деклараційної кампанії у Полтаві 38 мільйонерів
  • На Полтавщині подали близько 33 тисяч декларацій
  • Топ-5 за тиждень :