20:13 17.05

Гонщики з Кременчука завоювали п'ять нагород на етапі чемпіонату країни з автокросу

У Харкові відбувся перший етап чемпіонату країни з автокросу, за підсумками якого троє гонщиків команди "NTS-Кремінь" (Кременчук) завоювали п'ять нагород.

Багаторічний лідер українського автокросу, майстер спорту Костянтин Бородавченко виборов першість у класі "8", в якому він переміг в усіх трьох гонках.

У класі "12" Костянтин став бронзовим призером на цьому етапі, тут він двічі фінішував третім, а в третій гонці участі не брав.
Інші гонщики команди "NTS-Кремінь" також були призерами в особистих першостях: харків'янин Георгій Дусь переміг у класі "7Н", а Данило Крисько з Олександрії був третім у класі "8".

У командному заліку (за сумою двох кращих особистих результатів) "NTS-Кремінь" став срібним призером першого етапу - 80 очок (Костянтин Бородавченко - 50, Георгій Дусь - 30). Наших земляків випередила тільки команда "Ultra GP Дніпро", в активі якої 103 очка.