ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

142


Горішні Плавні можуть стати українським Голлівудом

В інтернеті набирає популярності петиція до міської ради Горішніх Плавнів із пропозицією встановити на відвалах кар'єру Полтавського гірничо-збагачувального комбінату залізний надпис "Горішні Плавні".

Цей напис буде аналогічним, як HOLLYWOOD на Голлівудських пагорбах Лос-Анджелесу.

Ініціативу зі встановлення надпису в Горішніх Плавнях на Полтавщині присвятили річниці перейменування міста, сказано в петиції.

«3 червня 2017 року минув рік із дня, коли набрала чинності постанова Верховної Ради про перейменування Комсомольська в Горішні Плавні. За цей рік Горішні Плавні стали відомими на всю Україну та далеко за її межами. Тисячі туристів відвідали місто, а десятки тисяч планують це зробити найближчим часом. Місто регулярно потрапляє до туристичних путівників та топ-місць, які варто відвідати в Україні»

 — йдеться у зверненні.

Основною метою встановлення надпису ініціативна група вважає розвиток туристичного потенціалу міста та приваблення більшої кількості туристів.

Надпис хочуть встановити на відвалах кар'єру на в’їзді в місто.

Літери надпису пропонується виготовити з міцного металу, а їх розмір має сягати приблизно 13 метрів у висоту та 9 — у ширину.

Автор петиції — завідувач музею ПрАТ Полтавський ГЗК Микола Стахів.

Він зазначає: у Лос-Анджелесі знак був також створений як реклама місцевості у 1923 році, але став популярним і відомим як фірмовий знак кіноіндустрії США.

Тож із Горішніх Плавнів так само хочуть зробити яскравий символ. І перший крок до цього — набрати необхідну кількість голосов у петиції. Зараз зібрали майже половину від необхідної кількості і є ще 24 дні для голосування.

Горішні Плавні, Голлівуд, петиція

За темою:

Топ-5 за тиждень :