ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

286


Громадські організації Полтави об’єдналися в коаліцію

25 громадських організацій Полтави об’єдналися в коаліцію задля спільного впровадження та моніторингу реформ на місцевому рівні, а також розробки та впровадження проектів місцевого розвитку.

Коаліція громадських організацій Полтави – це добровільне об’єднання. Вона утворилася за підтримки найбільшої коаліції провідних громадських організацій та експертів України - "Реанімаційного пакету реформ". Полтава стала дев’ятим містом в Україні, до якого завітали представники РПР та поділилися досвідом створення сильної та дієвої коаліції громадських організацій.

Новостворена коаліція уже затвердила Хартію, згідно з якою вона функціонуватиме, основні напрямки роботи та власну назву – "Об’єднання громадських організацій Полтави" (скорочено - "ОГО Полтава"). Також учасники об’єднання вибрали вищий орган правління – Раду коаліції, до якої ввійшли керівники п'яти організацій: ГО "ВГН "Нова Полтава", ГО "Редька", ГО "Полтавська платформа", ГО "Інститут аналітики та адвокації" та "Молодіжний бізнес-клуб".

ОГО Полтава – це громадянська платформа, яка об'єднує неурядові організації та об'єднання, ініціативні групи, активістів, розслідувачів та представників ЗМІ. Учасники коаліції запрошують до співпраці експертів у різних галузях, громадські організації та громадські об’єднання. Наступний крок у роботі коаліції – формування експертних груп та розробка карти реформ міста.

Якщо Ви маєте власне бачення розвитку нашого міста на стадії ідеї чи проекту, запрошуємо долучатися до роботи експертних груп у таких напрямках:
- антикорупційна діяльність (+е-демократія);
- екологія, енергозбереження;
- урбаністика, містобудування;
- економіка, інвестиції;
- ЖКГ;
- транспорт;
- культура, міжнародні відносини;
- туризм;
- медіа.
Для зворотнього зв’язку пишіть нам на електронну пошту open.space.poltava@gmail.com

 — запрошує Юлія Городчаніна, головний координатор ВГП "Нова Полтава"

Наталія НОРІЦИНА

громада, співпраця, коаліція

За темою:

  • На Полтавщині влаштують власне "Євробачення"
  • Топ-5 за тиждень :