18:01 13.05

Іванов вдало виступив на етапі Кубка світу з триатлону

У місті Ченду (Китай) відбувся черговий етап Кубка світу з триатлону (спринт/суперспринт), в якому успішно виступив представник Полтавщини Іван Іванов.

У Китаї наш земляк пробився до фіналу змагань із одного з трьох спринтерських півфіналів, за підсумками якого Іванов фінішував п'ятим із результатом —  54 хвилини 12 секунд.

А ось фінал був уже суперспринтерський (на вдвічі коротшій дистанції), за його підсумками Іванов фінішував у бонусному числі топ-15 учасників, посівши 14-те місце з результатом 27 хвилин 05 секунд, за що отримав на додачу до рейтингових очок ще й 225 доларів США призових.

А перед цим Іван Іванов на чемпіонаті Європи з дуатлону (біг і велогонка), який відбувся в місті Соріа (Іспанія), посів 7-е місце, за що отримав призовий бонус у 450 євро.