11:21 28.11

Каратисти Полтавщини завоювали "золото" і "срібло" молодіжного чемпіонату Європи

У Софії (Болгарія) на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате (ShinKyokushinkai) другого дня змагань відбулася першість серед молоді, за підсумками якої спортсмени Полтавщини, як і напередодні - в юнацьких змаганнях, завоювали дві медалі - золоту і срібну.

Молодіжним чемпіоном Європи у найважчій вазі – понад 85 кг - у розділі "куміте" став Анатолій Журавель з Лохвиці, який у фінальному поєдинку переміг Лашу Камараулі (Грузія).

Володимир Бугай з Лохвиці став срібним призером у ваговій категорії 80-85 кг, у фінальному поєдинку він програв Левану Верулідзе (Грузія).