ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:37 14.11


Керівник спортивного управління області вважає, що грошей на спорт Полтавщини вистачає

Керівник управління сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький повідомив, що бюджет його управління на цей рік планувався у 23 мільйони, а зараз становить 36 - і цього спорту області вистачає.

У бюджеті області на справи сім'ї, молоді та спорту традиційно відкладають лише пів-відсотка коштів. Коли формувався бюджет на цей рік, нам для нашої роботи було потрібно 28 мільйонів гривень, а обласна рада дала тільки 23. Але зараз через перевиконання бюджету ми вийшли на суму 36 мільйонів. Коштів на спорт вистачає

– повідомив на прес-конференції начальник профільного управління ОДА Олександр Буцький.

Ці кошти, за словами чиновника, використовуються на потреби обласних ДЮСШ, утримання споруд, будівництво майданчиків, проведення заходів.

Зокрема, за словами чиновника, за рахунок бюджетних коштів в області змогли збудувати 11 замість восьми запланованих спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Майданчики розміром 42 на 22 метри цього року були облаштовані в місті Заводське (Лохвицький район), селах і селищах Драбинівка (Новосанжарський район), Ланна (Карлівський район), Покровське (Решетилівський район), Опішне (Зіньківський район), Лазірки (Оржицький район), Яреськи (Шишацький район) та у Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступеня імені Макаренка в Кременчуці. Зараз тривають конкурсні торги на придбання ще двох майданчиків, які планують встановити в Пирятині в школі №6 та в селі Ялинці Кременчуцького району.

Також, за словами Буцького, за гроші з обласного бюджету відремонтували роздягальні та туалети, упорядкували покриття поля на реконструйованому стадіоні "Динамо".

На наступний рік, за словами чиновника, хочуть збільшити видатки на спорт в області до двох відсотків від бюджету. На ці гроші хочуть запланувати будівництво 15 мультифункціональних майданчиків (міні-футбол, волейбол та теніс) зі штучним покриттям і один великий проект – табір "Маяк", на базі якого планується зробити спортивно-оздоровчий заклад, де будуть проводитись навчально-тренувальні та відновні збори. Наразі в області немає жодного подібного табору.

Також розглядається питання про створення ЦОП (центру олімпійської підготовки), де мають передбачити умови для рекреаційного спорту (потреб людей з особливими потребами).

Але майданчиків для людей із особливими потребами найближчим часом не буде.

На одній із сесій обласної ради ми внесли пропозицію про будівництво антивандальних майданчиків із тренажерами. Сума, яку ми пропонували закласти, складає 10 мільйонів гривень. Середня вартість такого майданчика десь 40 тисяч гривень. Але депутати чомусь не проголосували за таке питання, не вистачило лише трьох голосів

- повідомив Буцький.

Між тим, у Полтаві та області досі немає спортивних споруд, адаптованих під заняття спортом людей, що мають особливі потреби.

спорт, Буцький, бюджет, гроші

За темою:

  • Маршрутний мікроавтобус в'їхав в електроопору: двоє травмованих. ФОТО
  • Життя без документів: переселенець оформив паспорт у 35 років
  • Як дістатися в Україну з Польщі
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.