ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Курс USD по данным Национального Банка Украины Курс EUR по данным Национального Банка Украины

320


Керівник "Укравтодору" порадив відходити від ямкового ремонту доріг

Під час зустрічі з в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомира Новака та голови Полтавської ОДА Валерій Головко запросив посадовця на відкриття дороги М-22 Полтава-Олександрія.

Фото Олега Журавльова

Сьогодні в рамках візиту до Полтавщини в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомир Новак ознайомився з ситуацією щодо стану та ремонту доріг у області. Зокрема, із головою Полтавської ОДА Валерієм Головком посадовець обговорив важливість ремонту на Крюківському мосту в Кременчуці, трасі Полтава-Олександрія та Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, а також траси Київ-Харків, яка межує з Полтавою.

Ми разом зі Службою автомобільних доріг хочемо розробити Програму до 2020 року з капітального ремонту доріг, особливо соціального значення. Ремонт доріг та децентралізація тісно пов'язані між собою, і ми розуміємо важливість залучення для цього коштів із місцевих бюджетів

- сказав Валерій Головко.

Додамо, що нещодавно у соціальній мережі Голова Полтавської ОДА анонсував ремонт дороги Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, назвавши його повномасштабною реконструкцією. За словами чиновника, дорогу розширять, збудують чотири смуги руху і зроблять сучасні розв'язки. Першу розв'язку збудують на перехресті автотраси "Полтава-Олександрія".

Валерій Головко також запросив Славомира Новака на офіційне відкриття добудованої дороги М-22, завершення ремонтних робіт на якій анонсував до кінця місяця.

Сам же Славомир Новак зазначив, що необхідно відходити від поточних та ямкових ремонтів, і працювати над заміною доріг капітально.

Ми маємо змінити підхід до проведення ремонту доріг - налаштуватися робити тільки капітальні ремонти, при цьому відмовитись від середніх та поточних, а тим паче ямкових, адже це лише тимчасовий засіб, який не дає можливості на тривалий час забезпечити гарний стан дороги

− сказав Славомир Новак.

Згідно з інформацією Служби автомобільних доріг Полтавської області станом на 10 листопада на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія зроблено такі роботи: видалення чагарникової порослі і зняття родючого шару ґрунту з узбіччя і в смузі відведення дороги та його вивезення – 183750 квадратних метрів; фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття – 156188 квадратних метрів; влаштування основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу середньою товщиною 25 см – 14335 квадратних метрів, в тому числі за минулий тиждень – 23760 квадратних метрів; влаштування вирівнюючого шару з гарячої асфальтобетонної суміші середньою товщиною 10 см – 130553 квадратних метрів.

Цього року на проектування автодороги М-22 Полтава-Олександрія виділили понад 80 млн гривень та ще 55 млн грн — на ремонтні роботи автошляхів по всій області.

дороги, ремонт, Головко, Новак

За темою:

  • Ямкового ремонту автошляхів на Полтавщині​ більше не буде
  • Автотрасу Київ-Харків патрулюють три екіпажі полтавської поліції
  • Для безпечного руху на трасі Полтава - Кременчук влаштовують спеціальні кишені
  • Топ-5 за тиждень :